
Шановні мешканці громади!
Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до донорської акції, здачі крові для поранених військовослужбовців Збройних Сил України. Кожна крапля донорської крові сьогодні — це шанс на життя для наших захисників. У вівторок, 19 травня 2026р. з 08.00 год. на території КНП «Петрівська ЦЛ» Петрівської селищної ради в 5-ти поверховому корпусі на 2 поверсі буде здійснюватися забір крові для ЗСУ. Забір буде здійснювати обласна станція переливання крові м.Кропивницький. Хто може стати донором: Повнолітні громадяни віком від 18 років, які не мають медичних протипоказань. При собі необхідно мати: • паспорт • ідентифікаційний код Донорам безоплатно гарантується обстеження: • визначення рівня гемоглобіну та гематокриту; • визначення групи крові та резус-фактора; • огляд лікаря-терапевта; • обстеження на інфекції, що передаються з кров’ю (гепатити B і C, ВІЛ, сифіліс). Донорство — це прояв людяності, підтримки та віри…









